370 ₴
Номер деталі 6006.2RSR.C3, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x60x15мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6006.2RSR.C3 |
| Виробник | FAG |
| Стан | Новий |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 15 мм |