390 ₴
Номер деталі 6204.2RSR, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x50x20мм., орієнтовна вага - 0,10500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6204.2RSR |
| Виробник | FAG |
| Стан | Новий |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10500 кг |
| Висота | 20 мм |