420 ₴
Номер деталі 422 0039 10, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x95x50мм., орієнтовна вага - 0,06000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 422 0039 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Astra, Frontera, Calibra, Corsa, Lanos, Rekord, Omega, Manta, Kadett, Vectra, Nexia, Meriva, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 95 мм |