400 ₴
Номер деталі 422 0059 10, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x100x55мм., орієнтовна вага - 0,06500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 422 0059 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Passat, Eos, Polo, Leon, Toledo, A1, Touran, A3, A4, A6, TT, Golf, Q3, Altea, Scirocco, New Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06500 кг |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 100 мм |