430 ₴
Номер деталі 422 0102 10, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x60x20мм., орієнтовна вага - 0,05000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 422 0102 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Porsche, Volkswagen, Audi, Skoda, Seat |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Exeo, Polo, Fabia, A7, A1, A3, A4, A5, A6, A8, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |