1 680 ₴
Номер деталі 530 0004 10, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x260x60мм., орієнтовна вага - 0,89000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 530 0004 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, ЗАЗ |
| Висота | 60 мм |
| Сумісність з моделлю | Astra, Lanos, Corsa, Kadett, Combo, Vectra, Nexia, Meriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.89000 кг |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 260 мм |