2 760 ₴
Номер деталі 530 0049 10, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x300x80мм., орієнтовна вага - 0,86000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 530 0049 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Висота | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | Rezzo, Astra, Lacetti, Evanda, Calibra, Nubira, Zafira, Omega, Leganza, Vectra, Epica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.86000 кг |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 300 мм |