2 800 ₴
Номер деталі 530 0078 10, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x300x100мм., орієнтовна вага - 0,88000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 530 0078 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Висота | 100 мм |
| Сумісність з моделлю | Vectra, Corsa, Astra, Tigra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.88000 кг |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 300 мм |