2 510 ₴
Номер деталі 530 0111 10, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x270x80мм., орієнтовна вага - 0,90000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 530 0111 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat, Suzuki |
| Висота | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | Xantia, Boxer, Expert, Ducato, 306, 206, Jumper, Jumpy, Xsara, Scudo, Grand Vitara, Berlingo, Xsara Picasso, Partner, 406, Ulysse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.90000 кг |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 270 мм |