1 750 ₴
Номер деталі 530 0142 10, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x300x50мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 530 0142 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Mondeo, Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, Fiesta, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 300 мм |