2 470 ₴
Номер деталі 530 0147 10, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x300x80мм., орієнтовна вага - 0,54000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 530 0147 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Astra, Frontera, Calibra, Omega, Kadett, Vectra |
| Тип | Ролик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.54000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 300 мм |