2 150 ₴
Номер деталі 530 0171 10, призначена для AUDI, AUDI A4, VW, VW T5, SKODA, Octavia, Passat, Superb, SEAT, Leon, Toledo, Caddy, Polo, CORDOBA, JETTA, TRANSPORTER, VAG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 165x265x95мм., орієнтовна вага - 0,64800кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 530 0171 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Сумісність з моделлю | Bora, Jetta, Octavia, Passat, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Toledo, Touran, A3, A4, Transporter, Golf, Alhambra, Altea, Cordoba, Multivan, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.64800 кг |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 265 мм |