3 130 ₴
Номер деталі 530 0443 10, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x300x100мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 530 0443 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Висота | 100 мм |
| Сумісність з моделлю | Viva, Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 300 мм |