4 860 ₴
Номер деталі 530 0445 10, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x270x90мм., орієнтовна вага - 0,88800кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 530 0445 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Висота | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | Polo, Toledo, A1, Touran, Jetta, A4, Octavia, A6, A3, Scirocco, Passat, TT, Leon, Golf, Eos, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.88800 кг |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 270 мм |