2 230 ₴
Номер деталі 531 0788 10, призначена для OPEL, BMW, LAND ROVER, Omega B.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 155x160x100мм., орієнтовна вага - 0,57000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 531 0788 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Діаметр | 70 мм |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Сумісність з моделлю | X5, Freelander, Range Rover, 3, Omega, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.57000 кг |
| Довжина | 155 мм |