890 ₴
Номер деталі 532 0515 10, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x120x60мм., орієнтовна вага - 0,22000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 532 0515 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Діаметр | 80 мм |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, Z4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.22000 кг |
| Довжина | 80 мм |