750 ₴
Номер деталі 532 0538 10, призначена для FIAT, PEUGEOT, CITROEN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x100x50мм., орієнтовна вага - 0,22600кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 532 0538 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Діаметр | 60 мм |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Сумісність з моделлю | Nemo, Xsara Picasso, Expert, 307, 206, 207, Jumpy, C2, Scudo, C3, Berlingo, C4, C5, Partner, 407 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.22600 кг |
| Довжина | 80 мм |