1 140 ₴
Номер деталі 532 0569 10, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x110x60мм., орієнтовна вага - 0,36000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 532 0569 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Діаметр | 85 мм |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 31 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.36000 кг |
| Довжина | 90 мм |