1 660 ₴
Номер деталі 534 0069 10, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x140x70мм., орієнтовна вага - 0,70000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 534 0069 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 23.5 мм |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Opel, Lancia, Fiat, Ford, Jeep |
| Сумісність з моделлю | 10, Doblo, Brava, Bravo, Palio, Stilo, Ypsilon, 500l, Punto, Linea, 500 C, Tipo, Grande Punto, Combo, 500, MiTo, 500C / 595C / 695C, Fiorino, Delta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.70000 кг |
| Довжина | 140 мм |