1 490 ₴
Номер деталі 534 0177 10, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x150x90мм., орієнтовна вага - 0,96000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 534 0177 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Тип | Натягувач |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, Z4, 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.96000 кг |
| Довжина | 150 мм |