2 460 ₴
Номер деталі 534 0308 10, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x150x100мм., орієнтовна вага - 0,87900кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 534 0308 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Ducato, Transit, Jumper, Transit Custom, Transit Tourneo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.87900 кг |
| Довжина | 150 мм |