1 160 ₴
Номер деталі 535 0034 10, призначена для KIA, HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x110x60мм., орієнтовна вага - 0,60000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 535 0034 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Terracan, Carnival |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.60000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 110 мм |