1 750 ₴
Номер деталі 535 0114 10, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x115x63мм., орієнтовна вага - 0,52000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 535 0114 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo, Clio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.52000 кг |
| Висота | 63 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 115 мм |