1 220 ₴
Номер деталі 535 0187 10, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x40мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 535 0187 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Picanto, Accent i25, i20, Carens, Optima, Accent, Rio, I30, Pro Ceed, Getz, Soul, Elantra, Ceed, Cerato, i40, Matrix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |