880 ₴
Номер деталі 500 0235 10, призначена для MAZDA, KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 75x80x60мм., орієнтовна вага - 0,23900кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 500 0235 10 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Сумісність з моделлю | e, Retona, Rocsta, 626, Sportage, 323, Econovan, Pregio, Carens, Probe, Carnival, K2700, Xedos, RX-7, 929, MX-3, Clarus, Sephia, MX-6, Besta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.23900 кг |
| Висота | 60 мм |
| Марка | Mazda |