5 790 ₴
Номер деталі 619 3039 00, призначена для Octavia, Fabia.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 260x260x80мм., орієнтовна вага - 3,34500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 619 3039 00 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda |
| Сумісність з моделлю | Fabia, Octavia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.34500 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Марка | Octavia |
| Ширина | 260 мм |