Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 620 3090 00, призначена для OPEL, Импортные автомобили.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 300x300x100мм., орієнтовна вага - 2,80000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 620 3090 00 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Astra, Tigra, Corsa, Combo, Kadett, Vectra, Agila |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.80000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |