6 280 ₴/комплект
Номер деталі 621 3029 09, призначена для OPEL, Импортные автомобили.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x250x250мм., орієнтовна вага - 4,00000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 621 3029 09 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Astra, Meriva, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 250 мм |