7 320 ₴
Номер деталі 621 3045 09, призначена для OPEL, Импортные автомобили.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 260x260x80мм., орієнтовна вага - 4,60000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 621 3045 09 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Astra, Tigra, Zafira, 9-3, Vectra, Meriva, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.60000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 260 мм |