6 610 ₴
Номер деталі 622 1396 00, призначена для DAEWOO, Lanos, Nubira, Aveo, CHEVROLET, OPEL, Vectra A.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 290x300x80мм., орієнтовна вага - 5,80300кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 622 1396 00 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Rezzo, Astra, Calibra, Nubira, Kalos, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.80300 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 300 мм |