10 120 ₴
Номер деталі 626 3032 00, призначена для PEUGEOT, CITROEN, Boxer.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 310x330x110мм., орієнтовна вага - 8,67700кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 626 3032 00 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.67700 кг |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 330 мм |