Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 119 0076 10, призначена для SKODA, SKODA, Импортные автомобили, Proton.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 170x170x80мм., орієнтовна вага - 6,00000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 119 0076 10 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Сумісність з маркою | Skoda |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | 105,120, 130, Rapid, Favorit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 170 мм |