430 ₴
Номер деталі BS4537, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 35x80x35мм., орієнтовна вага - 0,02000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BS4537 |
| Виробник | VERNET |
| Стан | Новий |
| Довжина | 35 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02000 кг |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 80 мм |