Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі BS4583, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x40мм., орієнтовна вага - 0,03000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BS4583 |
| Виробник | VERNET |
| Стан | Новий |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Skoda, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | X80, X40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 80 мм |