490 ₴
Номер деталі AS0005, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 35x70x35мм., орієнтовна вага - 0,02700кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | AS0005 |
| Виробник | VERNET |
| Стан | Новий |
| Довжина | 35 мм |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Seat, BMW |
| Сумісність з моделлю | Romeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02700 кг |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 70 мм |