480 ₴
Номер деталі AS0006, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 35x60x35мм., орієнтовна вага - 0,01200кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | AS0006 |
| Виробник | VERNET |
| Стан | Новий |
| Довжина | 35 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Renault |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.01200 кг |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 60 мм |