480 ₴
Номер деталі AS0012, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 35x35x70мм., орієнтовна вага - 0,00100кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | AS0012 |
| Виробник | VERNET |
| Стан | Новий |
| Довжина | 35 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Romeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.00100 кг |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 35 мм |