Номер деталі TH5981.89J, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x70x70мм., орієнтовна вага - 0,15000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TH5981.89J |
| Виробник | VERNET |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Saab |
| Сумісність з моделлю | X70 |
| Тип прокладки | Термостата |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |