620 ₴
Номер деталі TH6126.89J, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x150x100мм., орієнтовна вага - 0,08000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TH6126.89J |
| Виробник | VERNET |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Nissan |
| Сумісність з моделлю | X100 |
| Тип прокладки | Термостата |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.08000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 150 мм |