600 ₴
Номер деталі TH6319.88J, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x120x50мм., орієнтовна вага - 0,08500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TH6319.88J |
| Виробник | VERNET |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Тип прокладки | Термостата |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.08500 кг |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 120 мм |