540 ₴
Номер деталі TH6526.88J, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x70x70мм., орієнтовна вага - 0,15000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TH6526.88J |
| Виробник | VERNET |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | X70 |
| Тип прокладки | Термостата |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |