460 ₴
Номер деталі TH6603.80, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x150x70мм., орієнтовна вага - 0,27000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TH6603.80 |
| Виробник | VERNET |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Москвич |
| Сумісність з моделлю | X70 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.27000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 150 мм |