1 200 ₴
Номер деталі TH6666.89J, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x150x90мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TH6666.89J |
| Виробник | VERNET |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | X-90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 150 мм |