Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі TH6703.83J, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x160x100мм., орієнтовна вага - 0,25000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TH6703.83J |
| Виробник | VERNET |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | X100 |
| Тип прокладки | Термостата |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 160 мм |