1 840 ₴
Номер деталі TH6978.88J, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 155x140x90мм., орієнтовна вага - 0,50000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TH6978.88J |
| Виробник | VERNET |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Suzuki, Saab, Opel |
| Сумісність з моделлю | X90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.50000 кг |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 140 мм |