580 ₴
Номер деталі TH7050.82J, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x100x80мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TH7050.82J |
| Виробник | VERNET |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | X80, X100 |
| Тип прокладки | Термостата |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 100 мм |