230 ₴
Номер деталі 2 430 105 044, призначена для BMW, ALFA ROMEO.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 1x2x1мм., орієнтовна вага - 0,00100кг.
Примечание: .
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2 430 105 044 |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Ширина | 2 мм |
| Довжина | 1 мм |
| Виробник | Bosch |
| Сумісність з моделлю | 3, 155 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.00100 кг |
| Висота | 1 мм |