Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі F 00V C09 023, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 10x12x5мм., орієнтовна вага - 0,01000кг.
Примечание: .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | F 00V C09 023 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota, Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | Fusion, 107, C2, C3, Fiesta, C1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.01 кг |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 12 мм |