240 ₴
Номер деталі F 01M 100 114, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x100x5мм., орієнтовна вага - 0,00400кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 01M 100 114 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Висота | 5 мм |
| Сумісність з моделлю | Silverado 2500 HD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.00400 кг |
| Довжина | 90 мм |