250 ₴
Номер деталі 1 280 210 748, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 15x15x3мм., орієнтовна вага - 0,00200кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 280 210 748 |
| Виробник | Bosch |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.00200 кг |
| Висота | 3 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 15 мм |